Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń z jęz. rosyjskim

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

·         obsługa poczty wchodzącej i wychodzącej z działu rozliczeń,

·         obieg dokumentów dotyczących rozliczeń za zrealizowane usługi ( w tym archiwizacja),

·         sprawdzanie i rejestrowanie faktur od podwykonawców,

·         ewidencjonowanie działań w wewnętrznym systemie informatycznym

Wymagania:

·         dobra znajomość jęz. polskiego i rosyjskiego (warunek konieczny),

·         dobra organizacja pracy, spostrzegawczość i dokładność w pracy,

·         chęć do nauki i rozwoju,

·         zainteresowanie zagadnieniami rozliczeniowo-księgowymi,

·         dobra znajomość Excela.

            Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia,

·         możliwość częściowej pracy zdalnej (praca hybrydowa),

·         pakiet benefitów pozapłacowych,

·         przyjazną atmosferę pracy,

·         upominki z okazji urodzin i rocznicy pracy.

Kierownik pracy:
Varvara Komarova