Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. współpracy z firmami transportowymi

Młodszy specjalista ds. współpracy z firmami transportowymi

Miejsce pracy: Warszawa

            Zakres obowiązków:

·         weryfikacja podwykonawców w procesie ich dopuszczenia do współpracy,

·         podejmowanie decyzji na podstawie analizy otrzymanych informacji,

·         rozwój relacji z podwykonawcami,

·         praca z produktami SRM

·         pomoc w audytach

             Wymagania:

·         dobra znajomość języka rosyjskiego oraz polskiego w mowie i piśmie

·         znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy w branży TSL / łańcucha dostaw lub wykształcenie branżowe,

·         umiejętność i chęć pracy z tabelkami i instrukcjami,

·         podstawowa umiejętność analizy danych,

·         dokładność i skrupulatność.

            Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia,

·         możliwość częściowej pracy zdalnej (praca hybrydowa),

·         pakiet benefitów pozapłacowych,

·         przyjazną atmosferę pracy,

·         upominki z okazji urodzin i rocznicy pracy.