Wiadomości TELS

W 2011 roku TELS przeprowadził badanie satysfakcji swoich partnerów-firm transportowych

Nasi partnerzy — firmy transportowe — wysoko oceniają jakość usług oraz konkurencyjność warunków współpracy z TELS.

Powiększenie floty samochodów ciężarowych TELS

W ramach programu powiększenia własnej floty pojazdów jednostka transportowa firmy, TELS Cargo, nabyła kolejną partię pojazdów — 5 zestawów ciągników siodłowych MAN TGX 18.400 wraz z naczepami plandekami Koegel SN24 o pojemności 92 m³ z zsuwanym dachem.

Grupa Spółek TELS została partnerem Forum Eksporterów, które odbyło się w Mińsku 10 listopada

Wydarzenie było skoncentrowane wokół strategii wejścia białoruskich firm na rynki zewnętrzne.

Jakość usług na poziomie międzynarodowym

Międzynarodowa Grupa Spółek TELS, lider w dziedzinie usług transportowo-logistycznych na rynku WNP, z powodzeniem potwierdziła zgodność z międzynarodowymi normami Systemu zarządzania jakością oraz Systemu zarządzania ekologicznego ISO 9001 i 14001.

Firma transportowa TELS Cargo powiększyła swoją flotę samochodów

Jednostka transportowa Grupy Spółek TELS, TELS Cargo, odebrała 5 nowych zestawów ciągników siodłowych MAN TGX 18.400 wraz z naczepami Koegel SN24. Samochody spełniają normy ekologiczne EURO-5. Naczepy plandeki o pojemności 92 m³ posiadają zsuwany dach, co ułatwia załadunek od góry.

GS TELS składa partnerom najlepsze życzenia z okazji Dnia Automobilisty!

Szanowni koledzy, partnerzy i przyjaciele!

TELS: 10 lat rozwoju i doskonalenia się

8 grudnia 2011 roku w dniu podpisania Układu białowieskiego historia rynku transportowego WNP obchodzi swoje 20-lecie.

10 lat firmy TELS!

W październiku TELS obchodził swoją pierwszą wielką rocznicę: świętowaliśmy 10 lat.

TELS bierze udział w zbawieniu świata

Grupa Spółek TELS współpracuje z AVON od 2009 roku.

Nowy oddział Grupy Spółek TELS rozpoczął pracę w Pradze

Na początkowym etapie Oddział Czeski — TELS CZ spol. s.r.o — będzie realizował przewozy samochodowe na następujących kierunkach:

1 000 000 ton ładunków przewiezie TELS w 2011 roku

Wyniki ubiegłego 2010 roku oraz ambitne plany na przyszły rok stały się przedmiotem dyskusji na rocznym zebraniu pracowników Mińskiego Oddziału, które odbyło się 26 lutego.

Optymizacja transportu morskiego w TELS

Podstawowym czynnikiem wyróżniającym firmę TELS na rynku transportu morskiego jest silne nastawienie na optymizację usług. W tym celu w firmie realizowane są:

Dostawa lotnicza z USA w trudnych warunkach

Grudzień 2010 roku. Większość portów lotniczych Europy i Ameryki zasypuje śniegiem. Loty są utrudnione. W większości portów lotniczych wprowadzono embargo na ładunki eksportowe.

Nowe biuro TELS w Mińsku

Od 1 listopada Miński Oddział Grupy Spółek TELS mieści się pod nowym adresem: Mińsk, Łogojskij trakt, 22A.

Otwarcie Działu Transportu Lotniczego

Wcześniej usługi w zakresie przesyłek lotniczych były organizowane w ramach Działu Przewozów Multimodalnych i były generalnie zorientowane na import do krajów WNP.

Warsztaty biznesowe: „Praktyka organizacji przewozów multimodalnych”

Warsztaty poprowadzi grupa spółek „Apply Logistic”, która specjalizuje się w rozwiązywaniu różnych zadań w dziedzinie logistyki. Oprócz tego swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci praktycy Grupy Spółek TELS.

Firma TELS zwycięzcą konkursu „Spedytor Roku - 2009”

W wyniku corocznego konkursu „Spedytor Roku - 2009”, organizowanego przez Białoruskie Zrzeszenie Spedytorów Międzynarodowych (BAME), firma TELS otrzymała puchar oraz dyplom laureata „Za dynamiczny rozwój działalności transportowo-spedycyjnej”.

TELS rozszerza sieć magazynów konsolidacyjnych dla ładunków drobnicowych

Grupa Spółek TELS posiada 9 magazynów konsolidacyjnych: na terenie Niemiec (3 magazyny), Włoch, Hiszpanii, Polski, Litwy i Białorusi (2 magazyny).

Kogo wybiera Exxon? Takich jak TELS

Rosyjski oddział Grupy Spółek TELS uzyskał certyfikat potwierdzający spełnienie przez ZAO „TELS-RUS” wymagań ExxonMobil wobec przewoźnikа. Jest to druga firma w Rosji, która uzyskała taki certyfikat.

Rejestracja znaku towarowego TELS na terenie Rosji

Posiadanie praw do znaków towarowych TELS i ТЕЛС zarejestrowano w Państwowym Rejestrze Znaków Towarowych i Usługowych Federalnej Służby ds. Własności Intelektualnej Federacji Rosyjskiej 24.12.2009 roku. Termin ważności rejestracji: 07.04.2018 roku.