career_en__1.png

Witamy w TELS GLOBAL, wiodącej firmie logistycznej, która kładzie duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, motywację i rozwój swoich pracowników.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasi pracownicy stanowią największy kapitał i klucz do sukcesu w firmie.

career_en__2.png

W TELS GLOBAL cenimy siłę pracy zespołowej, orientację na rezultat oraz obsługę klienta - zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Doceniamy pracowników, którzy są kreatywni, gotowi do podejmowania inicjatywy oraz posiadają pasję w tym co robią.

W TELS GLOBAL przykładamy ogromną wagę do rozwoju naszych pracowników. Zapewniamy niezbędne szkolenia, indywidualne plany adaptacji oraz programy mentoringu.
Naszym celem jest zaoferowanie pracownikom możliwości rozwoju i osiągnięcia ich pełnego potencjału.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, gdzie tworzymy przyszłość razem, zachęcamy do aplikowania.
Prześlij swoje CV lub list motywacyjny za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na naszej stronie Kariera.

 1. 01 Aplikacja

  Kandydaci aplikują w odpowiedzi na ogłoszenia o pracę zamieszczone na portalach rekrutacyjnych oraz przez zakładkę "Kariera" na naszej stronie internetowej.

 2. 02 Selekcja

  Wstępna analiza i selekcja CV. Po otrzymaniu aplikacji, dokonujemy wstępnej analizy oraz selekcji CV pod kątem posiadanych kwalifikacji i doświadczenia wymaganego na danym stanowisku.

 3. 03 Kontakt telefoniczny

  Kontakt telefoniczny z pracownikiem HR w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej: Po dokonaniu wstępnej selekcji CV, skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, aby umówić termin, czas i tryb rozmowy kwalifikacyjnej (w siedzibie firmy lub spotkanie online za pomocą wideokonferencji).

 4. 04 Rozmowa wstępna

  Rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem działu HR: Rozmowa kwalifikacyjna zostanie przeprowadzona przez pracownika działu HR w celu oceny posiadanych przez kandydatów odpowiednich kompetencji, motywacji i zaangażowania związanych z aplikowanym stanowiskiem. W trakcie rozmowy HR może również przeprowadzić testy psychometryczne, które pomogą ocenić predyspozycje kandydatów do pracy na danym stanowisku. Zależy nam aby rozmowa przebiegała w sposób przyjazny i komfortowy dla kandydatów, w której będą mogli swobodnie przedstawić swoje umiejętności i doświadczenie.

 1. 05 Informacja zwrotna

  Zadbamy o to, żeby każdy kandydat otrzymał informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji. Szanujemy poświęcony czas i chcemy stworzyć możliwość ewentualnej współpracy w przyszłości. Informację zwrotną dostarczymy zgodnie z preferencjami kandydatów, czy to za pośrednictwem maila, czy też rozmowy telefonicznej.

 2. 06 Spotkanie rekrutacyjne

  Spotkanie z przyszłym przełożonym lub Kierownikiem odpowiedniego działu: Jeśli kandydat pomyślnie przejdzie przez wywiad z HR, kolejnym etapem jest spotkanie z przyszłym przełożonym lub Kierownikiem odpowiedniego działu. Spotkanie to ma na celu doprecyzowanie szczegółów dotyczących obowiązków stanowiskowych po stronie pracownika oraz sprawdzenie wiedzy specjalistycznej niezbędnej na danym stanowisku według przełożonego.

 3. 07 Oferta zatrudnienia

  Po pomyślnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji, przedstawiamy wybranym kandydatom ofertę zatrudnienia. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, zaczynamy razem budować wspólną przyszłość.

Nasze benefity

 • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym

 • Upominki z okazji rocznicy pracy, ślubu, narodzin dziecka

 • Indywidualne godziny pracy

 • Imprezy integracyjne

 • Dofinansowanie do:

  - prywatnej opieki medycznej
  - karty Multisport
  - dojazdu do pracy

Aplikuję


Chronimy Twoje dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27/04/2016r. (RODO).

1. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w cv jest TELS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-717, ul. Kłopotowskiego 22. Dane osobowe mogą zostać udostępnione do przetwarzania innym podmiotom wchodzącym w skład Grupy TELS, w tym do państwa trzeciego (T.E.L.S. Transeuropean Logistic Services Limited Ltd. w Wielkiej Brytanii, Suite 4, 11 Rosemont Road, Hampstead, London NW3 6NG, jeśli będzie to konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2. Dostęp do Twoich danych osobowych mają jedynie osoby do tego upoważnione.

3. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

4. Po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego (na stanowisko, na które aplikowałeś) Twoje dane osobowe zostaną usunięte w sposób uniemożliwiający ich powtórne pozyskanie.

5. Pozostawienie Twoich danych osobowych w elektronicznej bazie kandydatów TELS GLOBAL na potrzeby kolejnych procesów rekrutacyjnych może się odbyć jedynie po wyrażeniu przez Ciebie osobnej dobrowolnej zgody pisemnej.

6. Przysługuje Ci prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy wysłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: box4cv@telsglobal.pl

7. Masz prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27/04/2016r. (RODO).