Ładunek drobnicowy z Europy na Ukrainę w ciągu 4 dni

Grupa Spółek TELS rozwija swoje możliwości w w kierunku dostawy ładunków drobnicowych z Europy na Ukrainę. Dzięki ustawionym schematom logistycznym dzisiaj dostawa praktycznie jakichkolwiek rodzajów ładunków drobnicowych do Kijowa i innych regionów Ukrainy zajmuje minimalnie krótki czas.

Dlaczego pojawiło się takie wzmożone zainteresowanie dostawą ładunków drobnicowych na Ukrainę?

Według sondażu ekspertów, który Spółka TELS przeprowadziła w końcu zeszłego roku wśród kierowników zakładów i szefów pododdziałów logistycznych dużych spółek, prawie 70% przedstawicieli biznesu ukraińskiego  wypowiedzieli się za taktyką optymalizacji za pomocą redukcji zapasów magazynowych kosztem importu towarów mniejszymi partiami.

Czym współpraca z TELS w sprawie dostawy ładunków drobnicowych jest korzystniej w porównaniu z innymi zleceniobiorcami?

Szybko zbieramy ładunki (termin dostawy ładunku z magazynu nadawcy do naszego magazynu konsolidacyjnego często trwa mniej niż doba, maksymalny termin dostawy – 48 godzin), szybko ich konsolidujemy i faktycznie CODZIENNIE odprawiamy samochody do krajów WNP, w tym do Kijowa i inne regiony Ukrainy.

Dla przyśpieszenia dostawy, szybkiego przewozu ładunków terminowych i wartościowych istnieje i taki rodzaj usługi, jak przewóz ładunku samochodem dostawczym.

Jakie dodatkowe usługi świadczy TELS  w trakcie dostawy ładunków drobnicowych?

Sporządzenie dokumentów towarzyszących transportowi i usługi magazynowania.

Dzięki długoterminowej współpracy i wielkiej objętości robót z magazynami w Europie mamy dzisiaj ulgowe warunki rozmieszczenia ładunków w magazynach, gdzie możemy opłacić jakiekolwiek niezbędne  koszty terminalowe (THC): etykietowanie, opakowywanie, przepakowywanie, ważenie, fotografowanie i in. 

Dostawa jakich rodzajów ładunków drobnicowych jest dzisiaj najbardziej pożądana i w jakich kierunkach?

Największa ilość zgłoszeń w TELS jest do przewozu niedużych partii ładunków w stosunku do:

·         kompletowania i części zapasowych dla auta i techniki rolniczej;

·         instalacji przemysłowej i usługowej i części zapasowych;

·         różnych narzędzi (budowlanych, ręcznych i in.).

W bagażu zawodowym Departamentu Ładunków Drobnicowych także są wielokrotne ładunki  odzieży markowej razem z wyposażeniem i dodatkami dla sklepów markowych.

Podstawowe kierunki przewozów ładunków drobnicowych na Ukrainę - z Niemiec, Belgii i Holandii. Do tego TELS z powodzeniem dostarcza  ładunki drobnicowe z Polski, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii , Hiszpanii, Słowenii, Czech, Słowacji .

Posiadanie biura TELS w Kijowie znacznie ułatwia komunikację z naszymi ukraińskimi zleceniodawcami i zleceniobiorcami , bo możemy szybko rozwiać wszelkie nasuwające się pytania w trakcie przewozu bezpośrednio na terytorium Ukrainy.

Zostań
klientem
Закрыть окно
Aby rozwiązać Twoje problemy logistyczne, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
Ujawnij kontakty

Imię / Nazwisko *
Nazwa firmy
Stanowisko
Kraj
Email *
Telefon kontaktowy *
Komentarz
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. *
CAPTCHA
* - Wymagane pola