Firma TELS poszerza swoje możliwości w zakresie przewozów ładunków drobnicowych

Aktywny rozwój usług w zakresie dostaw ładunków drobnicowych z krajów Europy do WNP wymaga od Departamentu Ładunków Drobnicowych GS TELS nieustannych wysiłków na rzecz rozszerzania stosunków partnerskich z podwykonawcami europejskimi – z przewoźnikami, magazynami, agentami...

W maju 2012 roku celem ulepszenia funkcji konsolidacji ładunków oraz optymizacji rozwiązań logistycznych w zakresie dostaw ładunków drobnicowych w kierunku UE-WNP Grupa Spółek TELS zawarła umowę partnerską z magazynem konsolidacyjnym w Forst (Niemcy).

Nowy magazyn dysponuje dużą powierzchnią (2 magazyny po 2,5 tys. m²), jak również najnowocześniejszym sprzętem oraz narzędziami do automatyzacji ewidencji, przechowywania i transportu ładunków. Wygodny serwis kliencki pozwala w  trybie online monitorować zdeponowane na magazynie ładunki (odbiór, przechowanie, konsolidację oraz wydanie), kontrolować obecność wymaganych dokumentów. Ponadto, w momencie przyjęcia towaru na magazynie robione są zdjęcia, które następnie są zamieszczane w strefie klienckiej, co pozwala nawet wizualnie ocenić stan ładunku.

sklad.jpg

Ciągle rosnące wolumeny usług Departamentu Ładunków Drobnicowych w dniu dzisiejszym posiadają bardziej niż wystarczające zasoby organizacyjne potrzebne dla szybkiej i jakościowej dostawy ładunków drobnicowych z Unii Europejskiej do Rosji i Białorusi. Kwalifikacje pracowników firmy TELS pomagają naszym Klientom optymizować nakłady czasowe oraz finansowe na wsparcie logistyczne działalności swoich przedsiębiorstw.