Flota pojazdów TELS została uzupełniona nowymi pojazdami

W październiku bieżącego roku do floty pojazdów TELS trafiła nowa partia pojazdów ciężkich, składająca się z 7 pojazdów MAN z naczepami kurtynowymi KRONE MEGA Liner.

Dzięki temu zakupowi została rozszerzona flota samochodów TELS o czeskiej rejestracji. Nowe ciągniki spełniają normę środowiskową EURO-6D.

MAN7.jpg

Zakup nowych pojazdów jest realizowany przez TELS corocznie w celu rozszerzenia i / lub odnowienia floty pojazdów.

Andrey Abragimovich, dyrektor generalny firmy transportowej TELS CARGO: „Z naszych obliczeń i praktyki wynika, że ​​na trasach europejskich możemy niezawodnie operować na sprzęcie zagranicznych producentów do 5 lat. Następnie sprzedajemy używane pojazdy na rosyjskim rynku krajowym i dokonujemy zakupu nowego, nowocześniejszego taboru ”.

W chwili obecnej łączny wolumen taborów TELS z czeską i rosyjską rejestracją wynosi 350 sprzęgów na ciągnikach MAN i VOLVO z naczepami SCHMITZ, KOEGEL i KRONE o normie EN 12642 Code XL (podwyższona sztywność konstrukcji), w tym naczepy kurtynowe o zwiększonej objętości ładunkowej - 100 m3 oraz wysokości wewnętrznej - 3 m.

„Odnowienie floty jest potrzebne nie tylko dla zapewnienia niezawodności sprzętu. Technologie stale się rozwijają, co pozwala nam obniżać koszty i podwyższać jakość usług świadczonych dla naszych klientów ”- doprecyzował Andrey Abragimovich.