Kolejne powiększenie własnej floty TELS

Jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się oddziałów Grupy Spółek TELS – TELS CARGO – po raz kolejny zwiększył swoje moce produkcyjne.

13 czerwca 2012 roku flota firmy TELS powiększyła się o kolejne 6 zestawów składających się z ciągników siodłowych MAN TGX 18.400 oraz naczep Koegel SN24. Podobnie jak poprzednia partia, nowe pojazdy spełniają normy ekologiczne EURO-5, naczepy-plandeki o pojemności 92 m3 posiadają rozsuwany dach, co ułatwia załadunek od góry.

avto cargo.jpg

Tak więc własna flota GS TELS na dzień dzisiejszy składa się już z 60 samochodów ciężarowych oraz 4 dostawczych.

Ale na tym firma nie zamierza zaprzestać. W najbliższym czasie oczekuje się dostaw kilku kolejnych partii nowych samochodów!!!

Ale i to jeszcze nie koniec!!!

Celem obsady powiększającej się floty samochodów oraz rosnących wolumenów przewozów TELS CARGO ciągle powiększa zespół kierowców. I w dniu dzisiejszym ilość kierowców firmy osiągnęła jubileuszową liczbę –

!!! 100 !!!

Obsadę własnego taboru TELS stanowi stabilna kadra kierowców, którzy są zatrudniani wyłącznie na podstawie referencji. Załogi odbywają testy na kompatybilność psychologiczną, wszyscy kierowcy każdego roku podnoszą kwalifikacje w Korporacyjnym Centrum Szkoleniowym, a ich kompetencje zawodowe są poddawane certyfikacji.