Nowa linia drobnicowa do Uralu i Powołża

Grupa TELS ogłasza uruchomienie nowej linii drobnicowej w transporcie drogowym z Europy do Federacji Rosyjskiej – regionu Uralu i Powołża. Na tej relacji od stycznia 2014 roku działa nowa jednostka strukturalna, która będzie zapewniać regularne wysyłki ładunków drobnicowych z magazynów konsolidacyjnych w Europie do wspomnianych regionów Federacji Rosyjskiej.

Na tej relacji zostanie w pełni wykorzystane całe praktyczne doświadczenie firmy TELS w zakresie dostaw ładunków drobnicowych:

  • dostawa ładunków do magazynów konsolidacyjnych na Litwie, w Hiszpanii, we Włoszech, w Polsce i Niemczech w ciągu 24-48 godzin;
  • preferencyjne warunki przechowywania ładunków na magazynach konsolidacyjnych;
  • cotygodniowa (lub częstsza) wysyłka ładunków drobnicowych z magazynów konsolidacyjnych do regionu odbiorcy;
  • transport wszystkich rodzajów ładunków, w tym niebezpiecznych oraz wymagających temperatury kontrolowanej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy TELS, dostawa ładunków drobnicowych z Europy do krajów WNP jest realizowana w najkrótszych terminach w konkurencyjnych cenach.

WARTO WIEZIEĆ: dostawa ładunków drobnicowych – jest to przewóz jednym samochodem ładunków od kilku różnych nadawców do jednego lub kilku odbiorców. Dzięki tej usłudze zleceniodawca posiada możliwość odbierania małych ilości ładunków, płacąc jedynie część kosztu całego transportu.

Więcej na temat transportu ładunków drobnicowych