Nowe ciągniki MAN oraz naczepy kurtynowe SCHMITZ w składzie floty firmy TELS

W lutym 2014 roku w ramach programu odmładzania własnej floty Grupa TELS zakupiła kilka nowych pojazdów ciężarowych – 6 zestawów w składzie:

  • ciągników MAN TGX 18.440 z automatycznymi skrzyniami biegów, standard ekologiczny Euro 5.
  • naczep kurtynowych SCHMITZ SCS 24/L z możliwością załadunku od trzech stron jak również od góry, z certyfikatem mocowania ładunku EN 12642 XL (lepsze parametry systemu mocowania ładunków).

Podobnie jak cała flota firmy TELS, nowe pojazdy są wyposażone w satelitarny system monitorowania z możliwością ich lokalizacji. Są również dopuszczone do przewozu ładunków niebezpiecznych (ADR).

Odmłodzenie i poszerzenie floty TELS w 2014 roku jest zaplanowane w związku z poszerzeniem geografii transportów firmy TELS CARGO, jak również w związku z rozwojem usług na rynku transportów wewnątrzrosyjskich.

Przypominamy, iż od października 2013 roku Grupa TELS świadczy usługi transportowe nie tylko na kierunkach międzynarodowych, ale również na wewnętrznym rynku Federacji Rosyjskiej. Transporty na kierunkach wewnątrzrosyjskich są realizowane wyłącznie własnymi pojazdami firmy TELS, co gwarantuje stabilnie wysoką jakość usług, bazujące na standardach pracy przewoźnika międzynarodowego.