Otwarcie Działu Transportu Lotniczego

Wcześniej usługi w zakresie przesyłek lotniczych były organizowane w ramach Działu Przewozów Multimodalnych i były generalnie zorientowane na import do krajów WNP. W chwili obecnej TELS świadczy pełen wachlarz usług w zakresie dostaw ładunków transportem lotniczym na wszystkich kierunkach na zasadzie „od drzwi do drzwi”, zarówno w eksporcie jak i w imporcie.

Mamy podpisane bezpośrednie umowy agencyjne z liniami lotniczymi Lufthansa, Belavia, LOT Polish Airlnes, ETIHAD Airways, Czech Airlines, Turkmenistan Airlines, DHL Global Forwarding, Air Baltic.

Geografia transportów TELS obejmuje wszystkie kontynenty. Jest to dostawa ładunków w Europie (Rosja oraz bliska zagranica, Austria, Anglia, Węgry, Niemcy, Szwecja, Portugalia, Hiszpania, Islandia, Włochy, Czechy oraz inne kraje europejskie), transporty do Azji (zaczynając od Afganistanu i Chin i kończąc Kirgistanem). Realizujemy również lotnicze przesyłki towarowe do Ameryki Północnej, Centralnej i Południowej (Kanada, USA, Meksyk, Kuba, Wenezuela, Nikaragua, Chile, Argentyna, Brazylia); lotnicze przesyłki towarowe na Bliskim Wschodzie (ZEA, Turcja, Izrael, Egipt oraz inne kraje regionu); do krajów Afryki. Nawet daleka Australia (Sydney, Canberra, Melbourne itd.) za naszą pomocą będzie bliżej.