TELS: kiedy własny sukces ułatwia biznes innym

Jakie przymioty mogą wskazywać na sukces firmy? Z pewnością mogą to zwiastować trzy oznaki:

  1. Stabilny wzrost wskaźników pod względem usług i zysków.
  2. Zwiększenie liczby lojalnych klientów.
  3. Rozwój działalności kosztem funduszy własnych.

TELS posiada wszystkie trzy atrybuty. W tym roku miało miejsce kolejne wyjątkowe wydarzenie: TELS we współpracy z GreenLine otworzyło przedstawicielstwo MAN w pobliżu Smoleńska (wieś Kamenka).

Od razu można zauważyć doskonałą lokalizację dealera – praktycznie w odległości kilkuset metrów od autostrady M1 / ​​E30. W przypadku ciężkich pojazdów bardzo ważny jest wygodny dojazd.

Stacja obsługi jest wyposażona w najnowszą technologię, ergonomiczne miejsca pracy z zachowaniem wysokich standardów ochrony środowiska. Stacja posiada wszystko do zapewnienia jakościowej diagnostyki i świadczenia usług: przestronny budynek do wykonywania napraw, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, montaż opon, myjnię itp.

Sprzęt diagnostyczny pozwala dokładnie zidentyfikować przyczynę niesprawności samochodu. Zużyty olej jest zbierany do specjalnego pojemnika w celu późniejszej utylizacji bez ryzyka zanieczyszczenia środowiska. W miejscach pracy utrzymywana jest stała temperatura co najmniej 21°C.

Budynek do wykonywania napraw składa się z pięciu stanowisk, na których mogą być jednocześnie obsługiwane cztery ciągniki, lub cały pojazd ciężarowy plus jeden ciągnik. Stanowiska są wyposażone w kanały i mobilne elektryczne podnośniki, które mogą podnosić ciągnik wraz z załadowaną naczepą.

Pokój relaksacyjny dla kierowców umożliwia wygodne spędzenie czasu oczekiwania na ukończenie robót, monitorując postępy na monitorze.


Niewątpliwie nowopowstałe przedstawicielstwo MAN znacznie ułatwi prowadzenie działalności wielu przewoźnikom drogowym dzięki nowym możliwościom zakupu oraz dalszej wygodnej i jakościowej obsługi pojazdów MAN.

Życzymy sukcesów nowemu przedsięwzięciu z korzyścią dla jego Klientów!

Zostań
klientem
Закрыть окно
Aby rozwiązać Twoje problemy logistyczne, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
Ujawnij kontakty

Imię / Nazwisko *
Nazwa firmy
Stanowisko
Kraj
Email *
Telefon kontaktowy *
Komentarz
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. *
CAPTCHA
* - Wymagane pola