TELS rozszerza wachlarz usług w zakresie transportu ładunków projektowych i ponadgabarytowych

W pierwszej dekadzie czerwca 2013 roku w Grupie Spółek TELS wystartował nowy projekt, który w istotny sposób poszerzył ofertę firmy na przewóz ładunków projektowych i ponadgabarytowych.

Dostawa ładunków projektowych i ponadgabarytowych nie jest nowym rodzajem działalności dla firmy TELS. W bagażu doświadczenia firmy była już duża ilość przewozów podobnych ładunków. Teraz ten kierunek działalności został zorganizowany na nowym poziomie.

W tym celu na bazie mińskiego oddziału Grupy Spółek TELS została utworzona osobna jednostka operacyjna – Komórka ds. Transportu Ładunków Projektowych i Ponadgabarytowych, która będzie zajmowała się wszechstronną obsługą zleceniodawców posiadających zapotrzebowanie na przewozy ładunków projektowych oraz przewozy ładunków ponadgabarytowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, wszystkimi rodzajami transportu o najszerszym geograficznym zasięgu przewozów. W tej jednostce zostali skupieni specjaliści formy o największym osobistym doświadczeniu w organizacji transportów ładunków projektowych, dostaw ładunków ponadgabarytowych i ciężkich.