TELS ulepsza warunki ubezpieczenia odpowiedzialności wobec klientów oraz warunki ubezpieczenia ładunków

W styczniu 2012 roku Grupa Spółek TELS otrzymała polisę ubezpieczeniową od firmy Brit Insurance, która należy do syndykatu największej firmy ubezpieczeniowej Lloyd’s, Wielka Brytania. To wydarzenie w istotny sposób wzmocniło pewność ubezpieczenia odpowiedzialności TELS wobec klientów, jak również ułatwiło wszystkie procesy związane z ubezpieczaniem ładunków i rozpatrywaniem wypadków ubezpieczeniowych.


Już od 2003 roku dokonywaliśmy ubezpieczenia odpowiedzialności TELS wobec Klientów w firmie TTClub (Wielka Brytania) z limitem odpowiedzialności 750 000 euro na każdy wypadek ubezpieczeniowy, natomiast ubezpieczenia ładunków dokonywaliśmy w firmie „Belvneshstrakh”. Z tym samym limitem odpowiedzialności Grupa Spółek TELS ubezpieczyła swoją odpowiedzialność wobec Klientów w Brit Insurance, gdzie będziemy również dokonywać ubezpieczenia ładunków.

Dodatkowe korzyści, które uzyskała nasza firma oraz jej Zleceniodawcy w wyniku współpracy z nowym partnerem ubezpieczeniowym:

  • wysoki rating nowej firmy ubezpieczeniowej – A+ ;
  • możliwość wystawienia polisy ubezpieczeniowej dla zleceniodawców europejskich w języku angielskim i francuskim;
  • serwis internetowy pozwala na dokonanie ubezpieczenia w najkrótszym terminie;
  • czas na ubezpieczenie ładunków o wysokiej wartości uległ skróceniu z 2-3 dni do 10-15 minut;
  • brak franszyzy zapewni zleceniodawcy uzyskanie odszkodowania z tytułu wypadku ubezpieczeniowego w wysokości pełnej zafakturowanej wartości ładunku bez potrącenia jakiejkolwiek prowizji firmy ubezpieczeniowej;
  • oraz, co jest bardzo ważne, rozsądne stawki ubezpieczenia ładunków.

Posiadanie osobistego opiekuna podczas ubezpieczenia pozwala na załatwianie wszystkich spraw związanych z ubezpieczeniem z jedną osobą — od chwili dokonania ubezpieczenia do wypłaty odszkodowania z tytułu wypadku ubezpieczeniowego.

Polisa pokrywa przewozy wszystkimi rodzajami transportu na terenie całego świata z wyjątkiem krajów, gdzie toczą się działania wojenne.

Informacja:

Razem z nami klientami tej firmy ubezpieczeniowej są takie korporacje światowe jak: Microsoft, Dell, World Bank, MICHELIN, TOSHIBA, SNCB BELGIAN RAILWAYS, Delta Airlines, Firma Dekker, Bardy, Davoust, Bovi Trans Porcs oraz inne.
Zostań
klientem
Закрыть окно
Aby rozwiązać Twoje problemy logistyczne, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
Ujawnij kontakty

Imię / Nazwisko *
Nazwa firmy
Stanowisko
Kraj
Email *
Telefon kontaktowy *
Komentarz
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. *
CAPTCHA
* - Wymagane pola