Własna flota TELS rośnie w przyśpieszonym tempie

Drugi miesiąc z rzędu (luty-marzec) flota Grupy Spółek TELS jest uzupełniana nowymi pojazdami ciężarowymi. 22 marca własne moce transportowe firmy TELS wzrosły o kolejne 9 zestawów:

DAF XF105.460 EURO-5 z naczepami kurtynowymi Schmitz SCS 24/L

DAF XF105.460 EURO-5 z naczepami kurtynowymi Schmitz SCS 24/L

Rozwój firmy transportowej GS TELS odbywa się w przyśpieszonym tempie. W ciągu 2012 roku flota pojazdów ciężarowych i samochodów małej ładowności TELS powiększyła się o 19 jednostek, natomiast w 2013 roku już w pierwszym kwartale firma zakupiła 15 nowych samochodów.

Dzięki temu w dniu dzisiejszym własna flota TELS liczy już 87 pojazdów ciężarowych i 4 samochody małej ładowności. Wszystkie samochody są wyposażone w satelitarny system monitorowania oraz dodatkowy system mocowania ładunków. Nadają się do przewozu ładunków niebezpiecznych.

Pojazdy TELS są powierzone stabilnej kadrze kierowców, średnie doświadczenie zawodowe kierowców międzynarodowych – 13 lat. Co roku kadra kierowców podwyższa kwalifikacje i poddawana jest ocenie kompetencji zawodowych, której pomyślne zaliczenie jest warunkiem koniecznym do pracy w firmie.