W ciągu roku MAN dostarczył TELS 50 pojazdów ciężarowych

Podczas obchodów 40-lecia Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ASMAP) firma MAN Truck & Bus RUS LLC przekazała jednostce transportowej Grupy TELS samochód MAN TGX 18.440 4x2, który został setnym ciągnikiem niemieckiego koncernu we flocie firmy.

„Firma TELS jest naszym stałym i stabilnym partnerem od 2007 roku, kupującym każdego roku nowe ciągniki MAN. Bieżący rok jest dla nas upamiętniony dostarczeniem 50 pojazdów, - skomentował to wydarzenie Menadżer ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych firmy MAN Truck & Bus RUS LLC Maksim Moskvichev. – Cieszymy się z pomyślnego rozwoju TELS na rynku przewozów międzynarodowych i wewnątrzrosyjskich, i jesteśmy zadowoleni z tego, w jaki sposób układają się nasze stosunki partnerskie. Jesteśmy zadowoleni z trwającej współpracy pomiędzy naszymi firmami i życzymy TELS dalszego stabilnego wzrostu”.

Zakup nowych pojazdów ciężarowych odbywa się w ramach poszerzania i odmładzania własnej floty firmy TELS. W celu spełnienia wysokich standardów eksploatacyjnych i ekologicznych, średni wiek pojazdów TELS jest utrzymywany na poziomie 2,5 roku. W ciągu ostatniego roku pracy na rynku firma transportowa TELS nabyła kilkadziesiąt nowych ciągników z naczepami.