Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży usług transportowych

                                                                                                Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy do swojego zespołu ambitnej i dynamicznej osoby na stanowisko
Specjalisty ds. Sprzedaży Usług Transportowych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, jesteś zorientowany na wyniki i masz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie.

            Zakres obowiązków:

·       Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywną sprzedaż kompleksowych usług transportowych oferowanych przez firmę,

·       Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami, budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalnym podejściu,

·       Negocjowanie warunków handlowych w sposób korzystny dla obu stron,

·       Nadzorowanie jakości relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję i obsługę na najwyższym poziomie,

·       Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zadań,

·       Prowadzenie spotkań osobistych z klientami oraz inicjowanie kontaktów telefonicznych
(również cold calls) w celu pozyskania nowych klientów.

             Wymagania:

·       Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, preferowane w branży TSL,

·       Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych,

·       Komunikatywna znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie minimum B2,

·       Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz zdolność do pracy w zespole,

·       Silne nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych i realizację planów biznesowych.

            Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       Konkurencyjne wynagrodzenie,

·       Praca w trybie hybrydowym (po okresie próbnym),

·       Pakiet benefitów pozapłacowych,

·       Przyjazną atmosferę pracy, w której liczy się współpraca i wsparcie zespołu,

·       Indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia, który pomoże Ci szybko odnaleźć się w nowym środowisku pracy,

·       Upominki z okazji urodzin oraz rocznicy pracy, aby celebrować ważne momenty w Twoim życiu.

Aby aplikować na to stanowisko, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail:

Komarova@telsglobal.com

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji!

Kierownik pracy:
Varvara Komarova