Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży usług transportowych

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy do swojego zespołu ambitnej i dynamicznej osoby na stanowisko
Specjalisty ds. Sprzedaży Usług Transportowych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, jesteś zorientowany na wyniki i masz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

· Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywną sprzedaż kompleksowych usług transportowych oferowanych przez firmę

· Prowadzenie spotkań osobistych z klientami oraz inicjowanie kontaktów telefonicznych
(również cold calls) w celu pozyskania nowych klientów.

· Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami, budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalnym podejściu

· Negocjowanie warunków handlowych w sposób korzystny dla obu stron

· Nadzorowanie jakości relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję i obsługę na najwyższym poziomie

· Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zadań

Wymagania:

· Minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, preferowane w branży TSL

· Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych

· Komunikatywna znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego

· Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz zdolność do pracy w zespole

· Silne nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych i realizację planów biznesowych.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Konkurencyjne wynagrodzenie

· Możliwość wdrażania nowych pomysłów

· Praca w trybie hybrydowym (po okresie próbnym)

· Pakiet benefitów pozapłacowych

· Program poleceń pracowniczych

· Przyjazną atmosferę pracy, w której liczy się współpraca i wsparcie zespołu

· Indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia, który pomoże Ci szybko odnaleźć się w nowym środowisku pracy

· Upominki z okazji urodzin oraz rocznicy pracy, aby celebrować ważne momenty w Twoim życiu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji!

Kierownik pracy:
Varvara Komarova
Zostań
klientem
Закрыть окно
Aby rozwiązać Twoje problemy logistyczne, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
Ujawnij kontakty

Imię / Nazwisko *
Nazwa firmy
Stanowisko
Kraj
Telefon kontaktowy *
Komentarz
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. *
CAPTCHA
* - Wymagane pola