Wiadomości TELS

Wesołych Świat!

Wesołych Świat!

Szanowni partnerzy i koledzy! Firma TELS składa Państwu najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!

Dostawa projektowa 28 samochodami jednocześnie

W październiku 2014 roku firma TELS zrealizowała złożoną dostawę projektową linii produkcyjnej, przeznaczonej do produkcji konstrukcji metalowych, do Rosji z Włoch i Czech.

Dostawy projektowe w TELS – na nowym poziomie rozwoju

W celu zwiększenia zdolności produkcyjnych i poprawy jakości usługi dla Klientów, mających zapotrzebowanie na dostawy projektowe, w Grupie TELS na bazie Działu ds. Dostaw Projektowych i Przewozów Ponadgabarytowych została powołana nowa specjalna jednostka strukturalna – Sekcja Dostaw Projektowych.

W ciągu roku MAN dostarczył TELS 50 pojazdów ciężarowych

Zakup nowych pojazdów ciężarowych odbywa się w ramach poszerzania i odmładzania własnej floty firmy TELS.

"Przewozy niektórych rodzajów ładunków ponadgabarytowych w TELS w rzeczywistości są już prawie codziennością…”

Regularnie dostarczamy do rosyjskich portów lotniczych sprzęt lotniskowy, świadczymy usługi w zakresie przewozów pojazdów drogowych, rolniczych, wojskowych, koparko-ładowarek, maszyn, urządzeń i sprzętu przemysłowego itp.

Nowa usługa TELS: dostawa towarów z portów Sankt Petersburg i Ust-Ługa transportem kolejowym

W maju 2014 roku Grupa TELS wzbogaciła wachlarz usług w zakresie dostaw ładunków do Federacji Rosyjskiej o dostawę transportem kolejowym przez Duży Port Sankt Petersburg oraz port Ust-Ługa.

Nowe ciągniki MAN oraz naczepy kurtynowe SCHMITZ w składzie floty firmy TELS

W lutym 2014 roku w ramach programu odmładzania własnej floty Grupa TELS zakupiła kilka nowych pojazdów ciężarowych – 6 zestawów w składzie:ciągników MAN TGX 18.440 z naczep kurtynowych SCHMITZ SCS 24/L.

TELS poszerza moce przewozowe na kierunku eksportu z Rosji i Ukrainy

W 2014 roku firma TELS wzmacnia potencjał swoich linii samochodowych, odpowiadających za transport towarów na kierunku eksportu z południowych regionów Federacji Rosyjskiej i Ukrainy do krajów Unii Europejskiej.

Nowa linia drobnicowa do Uralu i Powołża

Grupa TELS ogłasza uruchomienie nowej linii drobnicowej w transporcie drogowym z Europy do Federacji Rosyjskiej – regionu Uralu i Powołża.

TELS Polska Sp. z o.o. zmienia siedzibę

Miło nam poinformować, że od 1 stycznia 2014 roku TELS Polska Sp. z o.o. zmienia siedzibę. Nasz nowy adres to: ul. Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa